FMS Group

FMS Group; 1993 yılında Mehmet Tok tarafından Samsun TCDD Limanı ihata duvarının hemen dışında küçük bir gıda işletmesi olarak ticaret hayatına başlamıştır. İlerleyen yıllarda Fatih, Murat ve Sinan Tok’un eğitim ve iş hayatlarını birlikte yürüttükleri dönemde, ticari fırsatları olumlu değerlendirmeleri sonucu şirket bünyesine; Gemi Acenteliği, Lojistik, Gümrükleme, İnşaat ve Vending gibi yeni iş kolları kazandırılmıştır.

FMS Group 2010’lu yıllarda İstanbul Şubesi’ni hizmete açmış ve Haydarpaşa Ro-Ro Limanındaki Ofisinden, bünyesindeki iş kollarında bulunan Gemi Acenteliği, Lojistik ve Gümrükleme dallarında müşterilerine Marmara Bölgesi’nde hizmet vermeye devam etmiştir.

2017 tarihinden itibaren, Türkiye ve Rusya’nın ortak girişimde bulunduğu dev proje olan Türk Akımı Doğalgaz Projesi’nin tüm hizmetleri, Yetkili Tali Acente olarak şirketimiz tarafından Samsun Limanında övünç duyularak gerçekleştirilmiştir.

2018 yılının başından itibaren de Sakarya/Karasu Limanında mevcut iş kollarıyla yine uzman kadrosu ve üstün hizmet anlayışıyla değerli müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır.

Kısaca Şirketimiz; Gemi Acenteliği, Lojistik, Gümrükleme, İnşaat ve Vending hizmetlerinde uzman, yenilikçi, çalışkan ve dürüst kadrosuyla geleceğe emin adımlarla yürümektedir.