FMS Group

Yoğun İş Temposu Arasında İçinizi Isıtacak Bir Mola Vermeye Ne Dersiniz?

Sıcak içecek otomatlarımızdan 7/24 hizmet alabilirsiniz. Üstelik taze ve sıcacık! “Zengin kahve ve sıcak içecek çeşitliliği ile sizlerleyiz.” Kahve otomatlarımızdan 7/24 taze bir şekilde çay ve kahve (Espresso, Cappuccino, Sıcak Çikolata, 3ü 1arada, Çikolatalı Cappuccino, Sütlü Çikolata, Çikolatalı Espresso vb.) satın alabilirsiniz.

FMS Vending (Otomat) Nedir?

FMS Vending (Otomat), 2009 yılından itibaren soğuk ve sıcak ürün otomat makineleriyle hizmet veren bir yiyecek-içecek firmasıdır. Son sistem makinelerimiz ile hiçbir ücret talep etmeden hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Dünya Sağlık Örgütünün belirlemiş olduğu kurallara harfiyen uyan firmamız, hem çalışanlarının hem de siz değerli müşterilerinin sağlığı konusunda çok hassas olup, tüm önlemleri almaktadır. Makine içerisine koyduğumuz ürünler kaliteli ve piyasada kendini kanıtlamış markalardan olup, buna paralel ürün yelpazemiz de geniştir.

Otomatlarımızın ulaştırılmasından, kurulumundan, teknik bakımından, temizliğinden, ürün tedarikinden, dolum ve boşaltımından tamamen biz sorumluyuz. Günlük, haftalık ve aylık periyotlar ile gerekli her durumda bu hizmetleri sağlamaktayız. Otomatlarda oluşan teknik hatalara kısa sürede müdahale ederek sorunları gidermekteyiz. Teknik ekibimiz konusunda uzman ve yetkin olup, sizlere 7/24 hizmet vermektedir.

Neden Otomat?

Günlük hayatımızdaki koşturmacanın içinde bazen markete uğrayacak zamanımız bile olmayabiliyor. Yolumuzun üzerinde, herhangi bir bekleme noktasında ya da çeşitli mekânlarda karşımıza çıkan otomatlar sundukları ürünlerle atıştırmalık ve içecek ihtiyacımızı hızla gidermekte. Bu acil alışveriş ihtiyacımızı karşılamak için dünyaya hızla yayılan otomatlar; su otomatı, kahve otomatı, çay otomatı, alışveriş otomatı vb. daha pek çok ürün içeriği ile hayatımızda yerini aldı. Avrupa, Amerika ve Asya’da bulunan sayısız ülkede her geçen gün sayısı artan satış otomatları, Türkiye’de de hızla yayılıyor.

Biz de bu alanda sizlere hizmet sunabilmek için Samsun’da pek çok noktaya otomat konuşlandırdık. Tramvay beklerken durakta, Tıp Fakültesi Hastanesinde, üniversite kampüsünde, fabrikalarda çalışma alanlarında, bazı okul ve dershanelerde öğrencilerin ulaşabileceği her noktada ve daha birçok yerde karşınıza çıkan satış otomatları ile hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

Zengin Ürün Çeşitliliği ve Düşük Fiyat Politikası

FMS Vending (Otomat) olarak çalıştığımız tedarikçi firmalarda önem verdiğimiz konuların başında zengin ürün çeşitliliği ve ürün kalitesi gelmektedir. Sadece bununla da yetinmeyip, aynı zamanda otomatlarda bulunan ürünlerimizin fiyat politikasına da dikkat etmekteyiz. Tedarikçi firmalarımızın tavsiye ettiği fiyatlar ile ürünlerimizi satışa sunarak, müşterilerimizin her bütçeye uygun ürün temin edebileceği bir fiyat politikası uygulamaktayız.

Sağlığınızı Önemsiyoruz

Pandemi sürecinde gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilmeniz için sağlık kurallarına ve otomat makinelerinin dezenfekte edilmelerine büyük önem göstermekteyiz.

Peki FMS Vending (Otomat) Ne Gibi Önlemler Alıyor?

Günlük bakımlarımızı yaparken, otomatın her yerini özellikle çok temas edilen noktalarını büyük hassasiyetle ve dezenfektan kullanarak silip temizliyoruz.

Sizlerden Ricamız…

Otomat Makinelerimizden alışveriş yaparken, öncesinde ve sonrasında ellerinizi dezenfekte etmenizi rica ediyoruz.Samsun Otomat
Samsun Vending
Otomat Samsun